ΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΑΣ (ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΧΟΡΗΓΟΥ)

Ο « ΤΥΦΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ » ΣΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ !!!

Ο « ΤΥΦΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ » ΣΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ !!!

Η χθεσινή νίκη στο Μοσχάτο είναι η μισή Άνοδος για την ομάδας μας, η οποία στο τέλος του πρώτου γύρου της Β΄ Φάσης  βρίσκεται αήττητη στη πρώτη θέση της βαθμολογίας, οδηγώντας το τραίνο της ανόδου.
   Σε έναν αμφίρροπο αγώνα με μεγάλες διακυμάνσεις στο σκορ και χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό, οι γυναίκες μας κατάφεραν να ανατρέψουν στο δεύτερο ημίχρονο το μικρό προβάδισμα της Ελευθερίας Μοσχάτου και να μας φέρουν μία μεγάλη νίκη με σκορ 40 – 49 (ημίχρονο 22 - 19).